Zajęcia sportowe w Bytomiu

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • Joga Bożena Miksa
    Joga Bożena Miksa
    Teatr Rozbark ul. Kilara 29
    Bytom
    19:00 poniedziałek
    hatha joga
    20:15 poniedziałek
    hatha joga
    19:00 czwartek
    hatha joga
    20:15 czwartek
    hatha joga
    09:00 sobota
    hatha joga
    10:00 sobota
    joga dynamiczna
    pokaż więcej
  • Zumba Śląsk
    Zumba Śląsk
    ul. Jagiellońska 21
    Bytom
    17:30 poniedziałek
    Zumba (Fitness Klub - ArkadiaFit)
    Patrycja Figołuszka
    18:30 poniedziałek
    Zumba (Ośrodek Kultury Andaluzja)
    Patrycja Figołuszka
    18:30 środa
    Zumba (Fitness Klub - ArkadiaFit)
    Patrycja Figołuszka
    17:30 czwartek
    Zumba (Dom kultury Preczów)
    Patrycja Figołuszka
    19:00 czwartek
    Zumba (Dom kultury w Rogożniku)
    Patrycja Figołuszka
    20:30 czwartek
    Zumba (Ośrodek Kultury Andaluzja)
    Patrycja Figołuszka
    17:00 piątek
    Zumba (Jatomi Superspam Katowice)
    Patrycja Figołuszka
    pokaż więcej
  • 17:00 poniedziałek
    Brzuch
    17:00 poniedziałek
    WJO Grupa 4
    18:00 poniedziałek
    BPU
    18:00 poniedziałek
    Indoor Walking
    19:00 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup
    19:00 poniedziałek
    Indoor Walking
    20:00 poniedziałek
    Easy Step
    20:00 poniedziałek
    Indoor Walking
    21:00 poniedziałek
    WJO Grupa 1
    09:00 wtorek
    Indoor Walking
    18:00 wtorek
    Pilates
    18:00 wtorek
    Indoor Walking
    19:00 wtorek
    BPU Fat Burning
    19:00 wtorek
    Indoor Walking
    20:00 wtorek
    Joga dla kręgoslupa
    20:00 wtorek
    Indoor Walking
    20:05 wtorek
    Metabolic set
    21:00 wtorek
    WJO Grupa 2
    17:00 środa
    WJO Grupa 4
    18:00 środa
    Płaski brzuch
    18:00 środa
    Indoor Walking
    19:00 środa
    Body Line Pump
    19:00 środa
    Indoor Walking
    20:00 środa
    Zumba
    20:00 środa
    Indoor Walking
    21:00 środa
    WJO Grupa 1
    16:00 czwartek
    Hip hop kids (8-12)
    16:00 czwartek
    Hip hop kids (8-12)
    17:00 czwartek
    Body in action
    17:00 czwartek
    Hip hop kids (4-7)
    18:00 czwartek
    BPU Fat Burning
    18:00 czwartek
    Indoor Walking
    19:00 czwartek
    Step
    19:00 czwartek
    Indoor Walking
    20:00 czwartek
    Indoor Walking
    20:05 czwartek
    Joga Wellness
    21:00 czwartek
    WJO Grupa 1
    17:00 piątek
    WJO Grupa 4
    17:00 piątek
    Indoor Walking
    18:00 piątek
    Pilates
    19:00 piątek
    Deep Work
    19:00 piątek
    Indoor Walking
    20:00 piątek
    Cross Fitness
    20:30 piątek
    Hip hop młodzież (gimnazjum + liceum)
    09:00 sobota
    Indoor Walking
    10:00 sobota
    Body Line Pump
    10:00 sobota
    Hip hop kids (8-12)
    11:00 sobota
    Hip hop młodzież (gimnazjum + liceum)
    pokaż więcej
  • 17:00 poniedziałek
    Zumba fitness
    18:00 poniedziałek
    Zumba fitness
    19:00 poniedziałek
    Crossfit
    18:00 wtorek
    ABT
    19:00 wtorek
    Deep Work
    17:00 środa
    Zumba fitness step
    18:00 środa
    Tabata
    19:00 środa
    Power BPU + stretching
    17:00 czwartek
    Zumba fitness
    18:00 czwartek
    Zumba fitness
    19:00 czwartek
    Deep Work
    17:00 piątek
    Zumba fitness step
    18:00 piątek
    Cellulit attack
    19:00 piątek
    Brzuchomania + stretching
    pokaż więcej
  • 09:00 poniedziałek
    TBC
    Aleksandra Jankiewicz
    10:00 poniedziałek
    Power ABS
    Ania Przedpełska
    10:00 poniedziałek
    Salsa
    Aleksandra Jankiewicz
    16:00 poniedziałek
    ABS + Stretch
    Marcin Mocha
    17:00 poniedziałek
    Pure pump
    Ela Przygrodzka
    17:00 poniedziałek
    Kids fire
    17:00 poniedziałek
    TBC
    Ania Przedpełska
    18:00 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup
    Ela Przygrodzka
    18:00 poniedziałek
    TBC
    18:00 poniedziałek
    Pilates
    19:00 poniedziałek
    Fit Girls
    Ela Przygrodzka
    19:00 poniedziałek
    Stretching
    19:00 poniedziałek
    Latino
    Ania Przedpełska
    20:00 poniedziałek
    ABT
    20:00 poniedziałek
    Joga
    Magda Herwy
    20:00 poniedziałek
    Pilates
    Ela Przygrodzka
    pokaż więcej
  • Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Blue Solar Studio Stroszek
    Blue Solar Studio Stroszek
    Wojciechowskiego 2B
    Bytom
    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Cariva Dance Center
    Cariva Dance Center
    ul. Orzegowska 13
    Bytom
    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Iskra Studio Tańca
    Iskra Studio Tańca
    Kolejowa 1
    Bytom
    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Krav Maga Na Maxa
    Krav Maga Na Maxa
    pl. Sobieskiego 1
    Bytom
    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla " Bytom"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub