Zajęcia sportowe w Bydgoszczy

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • Cross Team Bydgoszcz
    Cross Team Bydgoszcz
    Skłodowskiej - Curie 26
    Bydgoszcz
    17:00 dziś
    WOD
    18:00 dziś
    WOD
    19:00 dziś
    Kettlbell
    11:00 sobota
    WOD
    07:00 poniedziałek
    WOD
    17:00 poniedziałek
    WOD
    18:00 poniedziałek
    WOD
    19:00 poniedziałek
    WOD
    20:00 poniedziałek
    WOD
    09:00 wtorek
    WOD
    17:00 wtorek
    WOD
    18:00 wtorek
    WOD
    19:00 wtorek
    Kettlbell
    07:00 środa
    WOD
    17:00 środa
    WOD
    18:00 środa
    WOD
    19:00 środa
    WOD
    09:00 czwartek
    WOD
    17:00 czwartek
    WOD
    18:00 czwartek
    WOD
    19:00 czwartek
    WOD
    20:00 czwartek
    WOD
    pokaż więcej
  • As Crossfit
    As Crossfit
    Chodkiewicza 17
    Bydgoszcz
    18:00 dziś
    WOD
    19:00 dziś
    WOD
    11:00 sobota
    WOD
    06:30 poniedziałek
    WOD
    18:00 poniedziałek
    WOD
    19:00 poniedziałek
    WOD
    06:30 wtorek
    WOD
    18:00 wtorek
    WOD
    19:00 wtorek
    WOD
    06:30 środa
    WOD
    18:00 środa
    WOD
    19:00 środa
    WOD
    06:30 czwartek
    WOD
    18:00 czwartek
    WOD
    19:00 czwartek
    WOD
    pokaż więcej
  • Fitness Fordon

    (1  opinia)

    Fitness Fordon
    Skarżyńskiego 10
    Bydgoszcz
    16:30 dziś
    ABT Jędrne pośladki
    17:30 dziś
    Jumping shape
    18:30 dziś
    Płaski brzuch & Stretching
    19:30 dziś
    Shock Fitness
    20:30 dziś
    Zumba
    09:30 sobota
    Hatha yoga
    10:30 sobota
    Trening obwodowy
    16:30 sobota
    Zumba
    09:30 niedziela
    Pilates & Stretching
    10:30 niedziela
    Medium step
    16:30 niedziela
    TBC Max kondycja
    09:30 poniedziałek
    ABT Zgrabne nogi
    10:30 poniedziałek
    Płaski brzuch & Stretching
    16:30 poniedziałek
    Power body ball
    17:30 poniedziałek
    Shape Antycellulit
    18:30 poniedziałek
    Zdrowy kręgosłup
    19:30 poniedziałek
    Fat burner
    20:30 poniedziałek
    Magic Pump, Siła sztang
    09:30 wtorek
    Gimnastyka 50+
    10:30 wtorek
    Latino
    16:30 wtorek
    Tabata
    17:30 wtorek
    Zumba
    18:30 wtorek
    TBC
    19:30 wtorek
    Ashtanga joga
    20:30 wtorek
    Basic step
    09:30 środa
    Body ball & Ovaball
    10:30 środa
    Shape Antycellulit
    16:30 środa
    TBC
    17:30 środa
    ABT Zgrabne nogi
    18:30 środa
    Zumba
    19:30 środa
    Magic Pump, Siła sztang
    20:30 środa
    Płaski brzuch & Stretching
    09:30 czwartek
    Zdrowy kręgosłup
    10:30 czwartek
    Latino
    16:30 czwartek
    Interwał & Płaski brzuch
    17:30 czwartek
    Trening obwodowy
    18:30 czwartek
    Power step
    19:30 czwartek
    Shape Antycellulit
    20:30 czwartek
    Pilates & Stretching
    pokaż więcej
  • 17:45 dziś
    Joga ogólna (S.P. Nr 33 ul.Bolta 14 (Os.Na Skarpie)
    17:00 poniedziałek
    Joga początkująca (S.P. Nr 33 ul.Bolta 14 (Os.Na Skarpie)
    18:30 poniedziałek
    Joga ogólna (S.P. Nr 33 ul.Bolta 14 (Os.Na Skarpie)
    17:30 środa
    Joga początkująca (S.P nr 3 ul.Legionów 210)
    19:00 środa
    Joga relaksacyjna z elementami metody Feldenkraisa (S.P nr 3 ul.Legionów 210)
    18:00 czwartek
    Joga relaksacyjna z elementami metody Feldenkraisa (S.P. Nr 33 ul.Bolta 14 (Os.Na Skarpie)
    pokaż więcej
  • Osova Fitness
    Osova Fitness
    ul. Kolbego 24
    Bydgoszcz
    09:30 niedziela
    Interval
    Sylwia Chodur
    17:00 niedziela
    TBC
    18:00 niedziela
    Zumba
    Magda Przybysz
    19:00 niedziela
    Goodbye Cellulite
    Emilia Wiecka
    20:00 niedziela
    Energy Shape
    Emilia Wiecka
    21:00 niedziela
    Stretching
    Emilia Wiecka
    pokaż więcej
  • Alfa Fitness Club
    Alfa Fitness Club
    ul. Lubostrońska 7
    Bydgoszcz
    18:30 dziś
    Trening obwodowy
    08:30 sobota
    Fat Burner & ABS
    17:30 poniedziałek
    Goodbye cellulite
    18:30 poniedziałek
    Płaski brzuch
    19:30 poniedziałek
    Strong shape
    20:30 poniedziałek
    Alfa fight
    09:30 wtorek
    Body ball
    17:30 wtorek
    Aktywny senior
    18:30 wtorek
    TBC
    19:30 wtorek
    ABT
    20:30 wtorek
    Zumba
    17:30 środa
    Ashtanga Yoga
    19:00 środa
    Interval
    20:30 środa
    Alfa fight
    09:30 czwartek
    Trening obwodowy
    17:30 czwartek
    Pilates
    18:30 czwartek
    TBC
    19:30 czwartek
    ABS & Stretching
    20:30 czwartek
    Zumba
    pokaż więcej
  • 09:00 niedziela
    Pilates 1
    Karolina Nowotka-Szubska
    16:30 niedziela
    Pilates 2
    Karolina Nowotka-Szubska
    17:30 niedziela
    TBC
    Karolina Nowotka-Szubska
    18:30 niedziela
    Antycellulit (BPU)
    Ewa Wilk
    19:30 niedziela
    BodyART stretch
    Karolina Nowotka-Szubska
    pokaż więcej
  • Szkoła Jogi Przystań
    Szkoła Jogi Przystań
    ul. Tamka 2
    Bydgoszcz
    10:30 niedziela
    Joga - pierwszy krok
    Darek Zelis
    18:00 niedziela
    Joga - drugi krok
    Darek Zelis
    19:45 niedziela
    Joga - pierwszy krok
    Monika Wójcik
    08:30 poniedziałek
    Joga - drugi krok
    Grzegorz Grabarczyk
    10:00 poniedziałek
    Joga - pierwszy krok / dla dojrzałych
    Bożena Banaś
    18:00 poniedziałek
    Joga - pierwszy krok / dla dojrzałych
    Bożena Banaś
    20:00 poniedziałek
    Joga dla wtajemniczonych
    Darek Zelis
    pokaż więcej
  • Body4ma
    Body4ma
    ul. Broniewskiego 4
    Bydgoszcz
    09:00 poniedziałek
    Active power
    17:00 poniedziałek
    Zumba
    Carlos Condor
    18:00 poniedziałek
    Body 4 bike
    Monika Tabaczyńska
    19:00 poniedziałek
    Total shape
    Paula Brzezińska
    19:00 poniedziałek
    TRX - Mortal Combat
    Monika Tabaczyńska
    20:00 poniedziałek
    Aerial Yoga
    Paula Brzezińska
    pokaż więcej
  • Magra Fitness Center
    Magra Fitness Center
    ul. św. Floriana 6a
    Bydgoszcz
    09:00 niedziela
    Płaski brzuch & Ovoball
    Karolina Michalska
    09:00 niedziela
    Fat burner bike
    10:00 niedziela
    Cellulit burner
    Karolina Michalska
    11:00 niedziela
    Aktywność w ciąży
    Ola Chołody
    15:00 niedziela
    Cellulit burner
    Emilia Wiecka
    16:00 niedziela
    Shape & XCO
    Emilia Wiecka
    17:00 niedziela
    HIIT interwał / Płaski brzuch
    Emilia Wiecka
    17:00 niedziela
    Świat przedszkolaka (2-4 lata)
    18:00 niedziela
    ABT
    Andrzej Baczyński
    18:00 niedziela
    Fat burner bike
    Justyna Soroka
    18:00 niedziela
    Gimnastyka dla dzieci
    19:00 niedziela
    Body Art
    19:00 niedziela
    Trening funkcjonalny
    Andrzej Baczyński
    19:00 niedziela
    Interval bike
    Justyna Soroka
    20:00 niedziela
    TRX
    Andrzej Baczyński
    21:00 niedziela
    Stretching
    Andrzej Baczyński
    pokaż więcej

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla " Bydgoszcz"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub