Zajęcia sportowe w Bochni

Znajdź klub i bezpłatnie zarezerwuj zajęcia

  • 15:00 dziś
    Keetlebell
    17:30 poniedziałek
    Body Blast Fit
    18:45 poniedziałek
    Joga
    18:00 wtorek
    Hardstyle Keetlebell (gr. początkująca)
    19:00 wtorek
    Hardstyle Keetlebell (gr. zaawansowana)
    20:00 wtorek
    Keetlebell
    17:30 środa
    Body Blast Fit
    18:45 środa
    Joga
    18:00 czwartek
    Hardstyle Keetlebell (gr. początkująca)
    19:00 czwartek
    Hardstyle Keetlebell (gr. zaawansowana)
    20:00 czwartek
    Keetlebell
    pokaż więcej
  • 18:30 poniedziałek
    Muay Thai
    18:30 środa
    Muay Thai
  • 15:00 wtorek
    Jazz - gr. 4-7 lat
    Katarzyna Nowakowska
    16:00 wtorek
    Jazz - gr. Venus
    Katarzyna Nowakowska
    17:00 wtorek
    Jazz - gr. Tens
    Katarzyna Nowakowska
    18:00 wtorek
    Jazz - gr. pocz./śr. zaawans.
    Katarzyna Nowakowska
    19:00 wtorek
    Jazz - gr. 25+
    Katarzyna Nowakowska
    14:30 czwartek
    Hip Hop/Jazz gr. 8-10 lat
    Andrzej Starowicz
    15:30 czwartek
    Hip Hop/Jazz Super Kids
    Andrzej Starowicz
    16:30 czwartek
    Hip Hop/Jazz gr. Słagersi
    Andrzej Starowicz
    17:30 czwartek
    Hip Ho/Jazz gr. 12+
    Andrzej Starowicz
    18:30 czwartek
    Hip Hop/Jazz gr. All Star Crew
    Andrzej Starowicz
    14:30 piątek
    Hip Hop/Jazz gr. 8-10 lat
    Andrzej Starowicz
    15:30 piątek
    Hip Hop/Jazz Super Kids
    Andrzej Starowicz
    16:30 piątek
    Hip Hop/Jazz gr. Słagersi
    Andrzej Starowicz
    17:30 piątek
    Hip Ho/Jazz gr. 12+
    Andrzej Starowicz
    18:30 piątek
    Hip Hop/Jazz gr. All Star Crew
    Katarzyna Nowakowska
    pokaż więcej
  • 15:00 piątek
    Jazz gr. 4-7 lat
    Katarzyna Nowakowska
    16:00 piątek
    Jazz gr. Venus
    Katarzyna Nowakowska
    17:00 piątek
    Jazz gr. Tens
    Katarzyna Nowakowska
  • 19:30 wtorek
    Aerobik
    Agnieszka Kierońska
    19:30 czwartek
    Aerobik
    Agnieszka Kierońska
  • 19:00 poniedziałek
    Mega Spalanie
    19:00 wtorek
    BPU
    19:00 środa
    Pilates&stretching
    20:00 czwartek
    Zumba
    19:30 piątek
    Step&shape
    pokaż więcej
  • 09:00 poniedziałek
    Spinning
    15:00 poniedziałek
    TRX
    19:00 poniedziałek
    Spinning
    09:00 wtorek
    Spinning
    19:00 wtorek
    Spinning
    09:00 środa
    Spinning
    15:00 środa
    TRX
    19:00 środa
    Spinning
    09:00 czwartek
    Spinning
    19:00 czwartek
    Spinning
    09:00 piątek
    Spinning
    19:00 piątek
    Spinning
    pokaż więcej
  • 08:00 dziś
    Trening personalny (max 5os.)
    09:00 dziś
    TRX+tabata
    10:00 dziś
    Pilates
    11:00 dziś
    HipHop/Jazz
    18:00 dziś
    Kurs Tańca weekendowy
    08:00 poniedziałek
    Trening personalny (max 5os.)
    09:00 poniedziałek
    Aerobik 50+
    17:00 poniedziałek
    FitBall
    17:00 poniedziałek
    Tanie nowoczesny (5-6l.)
    17:00 poniedziałek
    mtv Dance
    18:00 poniedziałek
    Taniec nowoczesny gr. pocz. (7-8l.)
    18:00 poniedziałek
    Taniec nowoczesny gr. zaawan. (7-8l.)
    18:00 poniedziałek
    BodyMix
    19:00 poniedziałek
    TRX+tabata
    19:00 poniedziałek
    BodyModeling
    19:00 poniedziałek
    Pilates/zdrowy kręgosłup
    20:00 poniedziałek
    Zumba
    20:00 poniedziałek
    Kettlebells
    08:00 wtorek
    Trening personalny (max 5os.)
    16:30 wtorek
    Taniec nowoczesny gr. pocz. (9-12l.)
    16:30 wtorek
    Taniec nowoczesny gr. pocz. (9-12l.)
    17:15 wtorek
    Gimnastyka korekcyjna
    18:00 wtorek
    Taniec towarzyski (gr. przedszkolna i wczesnoszkolna)
    18:00 wtorek
    MiniMini (3-4l.)
    18:00 wtorek
    Taniec nowoczesny - jazz, hiphop (pow. 13l.)
    19:00 wtorek
    Zumba Beauty Belly
    19:00 wtorek
    latino solo
    19:00 wtorek
    Trening obwodowy
    20:00 wtorek
    Zumba
    20:00 wtorek
    Kurs Tańca
    20:00 wtorek
    TRX functional body
    08:00 środa
    Trening personalny (max 5os.)
    09:00 środa
    Aerobik 50+
    18:00 środa
    BodyMix
    18:00 środa
    Zostań małą baletnicą (5-7l)
    19:00 środa
    BodyModeling
    19:00 środa
    Funky Dance
    19:00 środa
    BodyPump
    20:00 środa
    Zumba
    20:00 środa
    TRX+tabata
    20:00 środa
    High heels
    08:00 czwartek
    Trening personalny (max 5os.)
    17:00 czwartek
    Tanie nowoczesny (5-6l.)
    18:00 czwartek
    Taniec nowoczesny gr. pocz. (7-8l.)
    18:00 czwartek
    Taniec nowoczesny gr. zaawan. (7-8l.)
    18:00 czwartek
    Taniec nowoczesny - jazz, hiphop (pow. 13l.)
    19:00 czwartek
    Trening obwodowy
    19:00 czwartek
    latino solo
    19:00 czwartek
    Zumba Beauty Belly
    20:00 czwartek
    Kurs Tańca
    20:00 czwartek
    BodyArt
    08:00 piątek
    Trening personalny (max 5os.)
    18:00 piątek
    Taniec towarzyski (gr. turniejowa)
    18:30 piątek
    BodyPump
    18:30 piątek
    Aktywna mama
    19:30 piątek
    Zumba
    19:30 piątek
    Kettlebells
    20:30 piątek
    BPU
    20:30 piątek
    Streching fusion
    pokaż więcej
  • BJJ Bochnia Grappling Team
    BJJ Bochnia Grappling Team
    Poniatowskiego 40
    Bochnia
    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›
  • Fabryka Tańca i Ruchu
    Fabryka Tańca i Ruchu
    ul. Wiśnicka 20
    Bochnia
    Klub nie udostęonia grafiku zajęć.
    Poproś o grafik ›

Nie znalazłeś poszukiwanego klubu dla " Bochnia"? Dodaj go samodzielnie!

Dodaj klub