default-cover-photo

Inga Narucka

4.25 z 5

Nie trać klientów!
Przejmij swój profil teraz.

Dyscypliny zajęć prowadzonych przez instruktora: power bike

Opinie:

15.05.2015 17:20

Dałam jej 3, ponieważ często się spóznia i po zajęciach szybko znika, nie dba o kontakt z osobami na sali, więc nie dziwie się, że ludzie nie są związani z nią, ani z jej zajęciami. Poza tym wydaje mi się, że Inga się denerwuje, gdy grupa nie łapie koniecznie tego, o co jej chodziło. Na plus jest to, że zajęcia prowadzi naprawdę starannie, ma doświadczenie i zawsze jest przygotowana.

05.05.2015 15:16

Znam wszystkei zajęcia, które prowadzi i uważam że jest w 100% profesjonalistka. Jej treneingi nie mają sobie równych, morderczy wysiłek i wielka satysfakcja. Do tego ma zawsze super muzykę. Mógłby wiele zalet wymienić… Jest wymagająca i konkretna. Zwraca uwagę ćwiczącym, ale to nie krytyka, tylko pomocne wskazówki w treningu.

04.05.2015 22:01

Zajęcia z nią są prawdiłowe, widać że ma doświdczenie. Brakuje mi jednak uśmiechu z jej strony i trochę luzu, dystansu do siebie. Tworzy takie granice uczestnik - instruktor, co nie wpływa korzystnie na atmosferę na zajęciach. Mam nadzięję, że to uwagi kiedyś do niej dotrą i jej wdroży w życie.

24.04.2015 13:17

Inga jest w moim odczuciu świetną instruktorką. Niektórzy zarzucają jej, że się nie uśmiecha. Ale chyba nie od tego jest instruktor?! Musi być jakiś dystans między instrukotrem a grupą, w końcu nie przychodzimy tu w poszukiwaniu przyjaźni. Dla mnie wszystko na tych zajęciach jest ok. Faktem jest, że czasami zdarza jej się spóźniać, ale zawsze odrbia stracone minuty. Jedyne co bym u niej poprawiała to dodała jakieś nowe kawałki muzyczne, bo te które nam puszcza znam już na pamięć. Ja Inge polecam gorąco!

Dodaj opinię

Instruktor Inga Narucka czeka na Twoją opinię! Wybierz ilość gwiazdek i opisz swoje doświadczenia dotyczące sposbu prowadzenia i ogólnej atmosfery zajęć.

Wybierz ilośc gwiazdek:

Opisz swoje doświadczenia (co najmniej 150 znaków):