sexy pupa najlepsze ćwiczenia

Sexy pupa – najlepsze ćwiczenia

Jędrne, seksowne pośladki – to marzenie każdej kobiety. By wyglądały pięknie w obcisłych spodniach czy też w stroju plażowym, konieczne jest zadbanie o ich formę. Wbrew pozorom nie tak trudno będzie osiągnąć rewelacyjne rezultaty w tym zakresie, choć potrzebne są oczywiście odpowiednie podejście i determinacja. Same ćwiczenia nie wystarczą – konieczna jest także dobrze dobrana dieta, zapobiegająca odkładaniu się nadmiaru tłuszczu w tkankach podskórnych – czyli po prostu lżejsza, bogatsza w owoce i warzywa, ograniczająca spożywanie tłuszczów zwierzęcych i uwzględniająca duże ilości błonnika, obecnego chociażby w pełnoziarnistych produktach.

Wybierz swoje miasto i znajdź zajęcia z kategorii sexy pupa

Ćwiczenia na jędrne pośladki

Dbanie o tak strategiczne miejsca, jak uda, brzuch i pośladki to podstawa. Właśnie tam najbardziej odkłada się tłuszcz, powstaje cellulit. Dlatego coraz więcej kobiet zaczyna szukać metod, pozwalających ujędrnić ten obszar. Oczywiście ćwiczenia na pośladki cieszą się szczególną popularnością. By dobrze się one prezentowały, wyglądały seksownie, konieczne są regularne ćwiczenia. Muszą być one też odpowiednio wybrane i poprawnie wykonywane. Niestety wciąż wiele osób popełnia podstawowe błędy, które sprawiają, że ćwiczenia wcale nie przynoszą rezultatów. Jeśli spełnimy wszystkie wymienione tutaj warunki, to poprawę zauważymy już po miesiącu. Jeśli takich efektów nie widać – oznacza to, że coś jest nie tak. Najczęstsze błędy to:

  • zła pozycja wyjściowa do ćwiczeń – w konsekwencji nieodpowiednia technika,
  • za mało urozmaicony trening – np. wybranie tylko dwóch technik ujędrniania,
  • skupianie się tylko na właściwym treningu – np. na siłowni, zamiast wdrażania w codziennym życiu dodatkowych zaleceń – np. intensywnego marszu, wspinania się – choćby po schodach, zamiast wybierania windy,
  • bagatelizowanie znaczenia masażu – to powinien być element obowiązkowy.

Tak więc warto stosować się do zaleceń trenerów co do technik wykonywania ćwiczeń, ale też pamiętać, by wspomagać się dodatkowo – odpowiednią dietą, masażami, stosowaniem ujędrniających kosmetyków. To pozwoli osiągać oczekiwany efekt, jakim jest sexy pupa!

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim ze znajomymi i udostępnij go!

Autor

Joanna Erd

Joanna Erd

Dotychczas zapalona miłośniczka wspinaczki, ostatnio poznaje jogę. Przekonała się, że sport kształtuje nie tylko sylwetkę, ale także charakter. Poza tym jest doskonałym sposobem na spędzenie wolnego czasu ze znajomymi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *