korzyści korzystania z vacu well

Korzyści korzystania z Vacu Well

Urządzenie Vacu Well umożliwia spalanie tłuszczu, nieprawidłowo zgromadzonego pod skórą kobiet, jako cellulit, znany także pod nazwą „skórka pomarańczowa”.  Trening w kapsule Vacu, w której pompa próżniowa wytwarza podciśnienie, przynosi efekty w postaci wygładzenia skóry, likwidacji zgrubień i przywrócenia właściwej pracy komórek, które przestają gromadzić szkodliwe produkty przemiany materii.

Dzięki wytworzonemu podciśnieniu w kapsule Vacu, następuje lepsze ukrwienie ciała i działanie na miejsca dotknięte cellulitem. Przy niezbyt forsownych ćwiczeniach fizycznych, w których nie obciążamy serca, uzyskamy przyspieszone efekty działania Vacu Well.

Wybierz swoje miasto i znajdź zajęcia z kategorii vacu

Efekty treningu Vacu Well

  • zmniejszenie wagi ciała, nawet do 12 kg
  • 80- procentową pewność zlikwidowania szpecącej skórki pomarańczowej
  • uzyskanie smukłej sylwetki
  • zmniejszenie obwodu talii i ud ( średnio od 8 do 20 cm obwodu ciała)
  • przywrócenie skórze jędrności
  • uelastycznienie tkanki łącznej
  • pozbycie się szkodliwych produktów przemiany materii
  • podniesienie własnej sprawności ruchowej
  • lepszą samoocenę, co ma wpływ na nasze samopoczucie

Efekty po treningach w Vacu Well utrzymują się przez kilka miesięcy. Zaleca się wykonywanie ćwiczeń w podciśnieniu – początkowo dwa razy w tygodniu po 30 minut. W miarę, jak nasze ciało będzie zmieniało się, przerwy w treningu mogą być dłuższe. W czasie treningu należy pić ok. 0,5 litra wody mineralnej. Warto również zmienić dietę.

W miejsce przetworzonych produktów, powinny pojawić się warzywa i owoce oraz węglowodany złożone, wspomagające przemianę materii. Jednak w czasie terapii nie powinno się stosować diet poniżej 1000 kalorii. Ograniczmy także spożycie słodyczy i soli,  która zatrzymuje wodę i jest przyczyna obrzęków. Świadome pokierowanie swoją aktywnością i zmiana stylu życia, przy współudziale Vacu Well, pomoże w osiągnięciu zamierzonych celów.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim ze znajomymi i udostępnij go!

Autor

Paula Wasylów

Paula Wasylów

Pasjonatka wszelkich form aktywności z duszą podróżnika i naukowca, odpoczywa w ruchu: ćwiczy, biega. Bada możliwe formy aktywności ruchowej, by potem sprawdzić swój stan umysłu i ciała.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *