ćwiczenia pilates z piłką gimnastyczną

Ćwiczenia Pilates z piłką

Rozciągające ćwiczenia Pilates wzmocnią mięśnie brzucha, kręgosłupa i miednicy. Poprawią Twoją postawę ciała i sprawią, że ciało stanie się bardziej giętkie.

Do rozpoczęcia planu treningowego potrzebujesz otwartej przestrzeni wokół siebie na równej powierzchni, maty i co najważniejsze piłki do ćwiczeń. Piłkę możesz zakupić w każdym sklepie sportowym lub odpowiednim dziale każdego większego marketu. Kiedy ostatnio byłam na zakupach, natknęłam się na ładny zestaw do ćwiczeń, dlatego jeśli wybierasz się na zakupy rozejrzyj się po półkach sklepowych, a nóż w Twoim najbliższym sklepie zakupisz nadmuchiwaną piłkę do ćwiczeń Pilates.

Wybierz swoje miasto i znajdź zajęcia z kategorii ćwiczenia na kręgosłup

Nie zapomnij o wygodnym, niekrępujących ruchów stroju do ćwiczeń. Mogą to być przylegające legginsy lub krótkie spodenki z elastycznego materiału. Górną częścią stroju najlepiej by był to długi lub krótki top do ćwiczeń sportowych.

Ćwiczenia pilates na wzmocnienie mięśni brzucha na piłce

Ćwiczenia na bolący kręgosłup – ćwiczenia na piłce

Ćwiczenie na skoliozę lędźwiową – Wzmacnianie dolnych pleców

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim ze znajomymi i udostępnij go!

Autor

Paula Wasylów

Paula Wasylów

Pasjonatka wszelkich form aktywności z duszą podróżnika i naukowca, odpoczywa w ruchu: ćwiczy, biega. Bada możliwe formy aktywności ruchowej, by potem sprawdzić swój stan umysłu i ciała.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *