fitplanner-grafik-zajec-fitness-klub

Po pierwsze: dodaj grafik zajęć

Czy wiesz, że co drugi użytkownik poszukujący klubu fitness dla siebie najczęściej szuka w Internecie jego grafiku zajęć? Dodaj harmonogram swojego klubu, aby odpowiedzieć na jego potrzeby.

Jak możesz to zrobić? To proste!

Dodawanie i edycja grafiku na komputerze:

1. Zaloguj się na profil swojego klubu i wejdź w zakładkę grafik.

2. Zaznacz w grafiku przedział czasu, a następnie podaj szczegóły zajęć, takie jak: typ (nazwa), kategoria, limit zapisów, ewentualnie skoryguj dzień tygodnia, godzinę rozpoczęcia i czas ich trwania. Możesz także dodać imię i nazwisko osoby je prowadzącej oraz salę (po uprzednim dodaniu jej w polu Edycja, które znajduje się po prawej stronie grafiku). Zatwierdź wprowadzone dane przyciskiem “Dodaj zajęcia” lub klikając Enter.

grafik-fitplanner-fitness

3. Nowo utworzone zajęcia zapisały się w grafiku, a także w schowku, dlatego jeżeli odbywają się one w Twoim klubie częściej niż raz w tygodniu, możesz je przeciągnąć ze schowka w odpowiednie miejsce w grafiku.

dodaj-grafik-schowek

4. Jeżeli jest taka potrzeba – wprowadzone zajęcia możesz edytować poprzez kliknięcie na nie i wybranie opcji “Edytuj”.

edytuj-zajecia-fitplanner

5. Aby zmienić nazwę zajęć, ich poziom, opis lub przyporządkować zajęcia do sal, wybierz odpowiednią opcję z pola Edycja, które znajduje się po prawej stronie grafiku. 

grafik-klubu-fitplanner-dodaj

Dodawanie i edycja grafiku na telefonie/tablecie:

1. Zaloguj się na profil swojego klubu i wejdź w zakładkę grafik.

2. Aby dodać nowe zajęcia, zaznacz godzinę ich rozpoczęcia, a następnie wypełnij w okienku pozostałe szczegóły, takie jak: typ (nazwa), kategoria, limit zapisów, czas ich trwania, ewentualnie skoryguj dzień tygodnia, i ich godzinę rozpoczęcia. Możesz także dodać imię i nazwisko osoby je prowadzącej. Zatwierdź wprowadzone dane przyciskiem “Dodaj”.

grafik-fitplanner-fitness-smartphone

3. Aby dodać kolejne zajęcia, ponownie kliknij na godzinę ich rozpoczęcia (bądź na inne dowolne miejsce w grafiku) i uzupełnij ich szczegóły.

Dodawanie i zmiana szczegółów zajęć na komputerze:

Jeżeli chcesz zmienić dzień tygodnia, godzinę rozpoczęcia, czas trwania, limit miejsc czy prowadzącego zajęć – kliknij na konkretne zajęcia i wybierz opcję “Edytuj”. Po wprowadzeniu zmian zatwierdź je przyciskiem “Zapisz zmiany” lub klikając Enter.

edytuj-zajecia-fitplanner

Jeśli chcesz zmienić nazwę, dodać poziom lub opis zajęć – wejdź w opcję “edytuj typy zajęć”, która znajduje się po prawej stronie grafiku, w polu “Edycja”.

grafik-klubu-fitplanner-dodaj

Jeżeli będziesz mieć jakiś problem, służymy pomocą. Skontaktuj się z nami pod adresem: kontakt@fitplanner.pl lub pod nr. telefonu 575 374 555

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim ze znajomymi i udostępnij go!

Autor

Aleksandra Balcerzak

Aleksandra Balcerzak

Specjalista ds. marketingu w firmie FitPlanner. Autorka raportów o kondycji rynku fitness w Polsce, a także serii artykułów dla przedsiębiorców z branży sportowej. Na bieżąco bada, co i kiedy ćwiczą Polacy. Prywatnie chętnie uczestniczy w zajęciach tanecznych, takich jak salsa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *