fit.procenter.pl_profil_k_ola-fitness_zapisy - Google Chrome 2016-05-12 16.40.21

Dlaczego FitPlanner Premium?

Klienci nie lubią dzwonić. W dobie Internetu lubimy załatwiać sprawy nie wychodząc z domu i w wygodnych dla nas godzinach, o czym świadczy rosnąca popularność takich serwisów jak pizzaportal.pl czy znanylekarz.pl. A jakie korzyści klubowi fitness może przynieść rezerwacja miejsc na zajęciach on-line?

Wypozycjonowana strona klubu w internecie? To proste

Użytkownicy nie lubią długo szukać informacji. Najchętniej korzystają z ofert, które wyświetlają im się jako pierwsze. Dlatego jeżeli ktoś szuka klubu w swojej okolicy i nie zna jego nazwy, a klub ma niewypozycjonowaną stronę, to prawdopodobieństwo odnalezienia go przez klienta jest nieduże.

Z pomocą przychodzą wtedy takie serwisy jak FitPlanner.pl, który zawiera największą bazę klubów i obiektów sportowych w Polsce. Każdy z nich ma swój profil zawierający podstawowe informacje, takie jak adres czy nr telefonu. Po przejęciu profilu przez właściciela lub managera danego klubu, może on w prosty sposób uzupełnić najważniejsze o nim informacje i – tym samym – wypromować swój obiekt, tak aby wyświetlał się wyżej zarówno w wynikach wyszukiwarki Google, jak i w wynikach wyszukiwarki serwisu FitPlanner.pl.

Co zrobić, by profil mojego klubu był jeszcze lepiej widoczny?

Najważniejsze jest dodanie grafiku zajęć, bo to właśnie takiej informacji użytkownicy szukają najczęściej. Ponad połowa zapytanych przez nas osób zainteresowanych aktywnością fizyczną deklaruje też, że chciałaby móc łatwo, szybko, samodzielnie i przez Internet zapisać się na wybrane zajęcia sportowe. Dzięki systemowi FitPlanner Premium to możliwe. Dodaj grafik swoich zajęć i udostępnij zapisy on-line, by wypromować swój klub i odpowiedzieć na potrzeby Twoich klientów.

profil-klubu-fitplanner

Jak system FitPlanner Premium pomoże Ci w prowadzeniu klubu?

  1. Wypozycjonujemy profil Twojego klubu.
  2. Udostępnimy Ci system do rezerwacji miejsc na zajęciach on-line.
  3. Twoi klienci będą mogli zapisywać się na zajęcia w Twoim klubie w wygodnych dla siebie godzinach.
  4. O każdej rezerwacji zostaniesz przez nas poinformowany.
  5. Będziesz miał jeden panel do zarządzania swoimi obecnymi i nowymi klientami.
  6. Dzięki automatycznemu wysyłaniu powiadomień o zmianach w Twoim klubie oszczędzisz czas pracy swojej recepcji.
  7. Miej wszystko pod kontrolą – w każdej chwili i z każdego urządzenia możesz zalogować się na konto swojego klubu i sprawdzić stan Twoich rezerwacji.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami, by sprawdzić, jak jeszcze możemy Ci pomóc.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim ze znajomymi i udostępnij go!

Autor

Aleksandra Balcerzak

Aleksandra Balcerzak

Specjalista ds. marketingu w firmie FitPlanner. Autorka raportów o kondycji rynku fitness w Polsce, a także serii artykułów dla przedsiębiorców z branży sportowej. Na bieżąco bada, co i kiedy ćwiczą Polacy. Prywatnie chętnie uczestniczy w zajęciach tanecznych, takich jak salsa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *